Routes

386 boulder

The area is access sensitive

⚠️ Скелі розташовані на території Національного Парку “Кременецькі Гори”. Детальний опис вимог перебування у парку на вкладці DESCRIPTION. English version below ⬇️ МІСЦЯ ПАРКОВОК 🅿️ Традиційні місця ... Read more

We like Kremenets

In the ancient city of Kremenets, there are Maiden's Rocks, which were formed from the barrier reef of the Miocene sea. Everything is unique in Kremenets - nature, architecture and legends.

Activities on this crag

Kremenets

The area is access sensitive!

⚠️ Скелі розташовані на території Національного Парку “Кременецькі Гори”. Детальний опис вимог перебування у парку на вкладці DESCRIPTION. English version below ⬇️

МІСЦЯ ПАРКОВОК 🅿️
Традиційні місця парковок позначені на карті у вкладці MAP. Окрім того автомобіль можна запаркувати у будь-якому місці дозволеному правилами дорожнього руху.

ТРЕКИ ПІДХОДІВ
У вкладці MAP позначені головні стежки від місць паркування автомобіля до скельних секторів. Кожен трек має свій колір. У лісі та на верхньому плато є інші стежки та дороги і ними можна скористатись за допомогою карти та навігатора:

ДІВОЧІ СКЕЛІ 🟨
Автобусом з Рівного та Тернополя у Кременець до Автовокзалу. Автомобілем також до Автовокзалу - навпроти парковка 🅿️ #1. Далі згідно жовтого треку. Скелі знаходяться на горі Дівочій вище кар’єру та Крейдяного заводу. Від Парковки до скель 15 - 20 хвилин.

СЕКТОР ХРЕСТ 🟥
З головної вулиці Кременця , вулиці Дубенської повертаємо на вулицю Піддівичу. Через 100 м з лівої сторони дороги маленька галявина. Біля 4-ох дерев (берези) парковка 🅿️ #2. У цьому місці можна запаркувати 3-4 автомобілі. Від парковки до скель згідно червоного треку. Від скель до верхнього плато 50 м. На плато фігура Хрест.

СКЕЛЯ ПРИБУЛЕЦЬ 🟥
Від фігури Хрест рухаємось через Плато згідно червоного треку. Знаходимо стежку, спускаємось нею вниз і потрапляємо до скелі Прибулець. Інший червоний трек - Крига, Low profile. Від Хреста 5 хвилин ходи.

СЕКТОР ПАРАД ПЛАНЕТ 🟪
Від парковки 🅿️ #2 згідно фіолетового треку по вулиці Потік Ірви до точки Стара Хата 🏚. Від хати прямо вверх до скелі Мормон. Всі інші камені та скелі у полі зору на північний-схід від Мормона. Від парковки 10-15 хвилин ходи.

ГРУПА SECOND WAVE 🟪
Від точки Стара Хата 🏚 повертаємо на право через подвір'я і далі йдемо стежкою згідно фіолетового треку до каменю Second Wave. Від Старої Хати 10-15 хвилин ходи.

СЕКТОР АНДЕГРАУНД ТА СУТІНКОВА ЗОНА 🟦
З будь-якої парковки ( 🅿️#1, 🅿️#2, 🅿️#3 ) піднімаємось на плато гори Дівоча. Далі голубим треком до обраного сектору. Вхід у Сутінкову Зону від вулиці Дівича, до Андеграунду - з Polyana comfort ✳️. Від плато до скель 15-20 хвилин ходи. У суху погоду до вулиці Дівоча та Polyana comfort можна доїхати на автомобілі. Грунтова дорога. Після дощу не рекомендується.

ТРАВЕРС ПЛАТО 🟩
Від Дівочих скель до скелі Прибулець, Сектор Хрест, Сектор Парад Планет та групу Second Wave можна пройти верхньою стежкою по грані плато згідно зеленого треку.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ACCESS - National Park - details on the DESCRIPTION tab
PARKING according to the icons on the map, or anywhere in the city where the rules allow.
TRAILS on the MAP:
The yellow trail is the way to the Maiden Rocks
The blue trail is the way to the Underground and The Twilight Zone
The red trail is the way to the Cross area and the Alien rock, Ice, Low profile
The purple trail is the way to the Planet Parade and Second Wave
The green trail is the traverse Plateau
___________________________
Copyright © 2023 by Yuriy Pavkin