No special access issues
Området ligger på privat grunn, men vi har tillatelse til å bruke privat vei og mulighet til å benytte utpekt parkeringsplass på området.
🚗 Kjør ut Vesterøy i Sandefjord, før Langeby camping, ta til venstre ned Fløyåsstien, ta venstre ned mot det grå huset på venstre side, og direkte høyre igjen på gresset mellom de to høye hekkene.
🅿️ Kjør pent på gresset frem mot parkeringen som er rett foran veggen, mellom stolpene som er satt opp til venstre og jordet til høyre. IKKE kjør eller gå ut på jordet eller området som har stolper rundt, og parker bilene inn mot veggen så vi ikke blokkerer noe tilgang til jordet osv.
Det er begrenset med parkering, maks 3-4 biler. Det bes om at det blir tatt ekstra godt hensyn til at vi har fått muligheten til å benytte dette private området for klatring.
☀️ 🌓 🌚 For å finne ut når det er sol/skygge på klippen, bruk SunCalc og juster dato og tid: https://www.suncalc.org/#/59.0811,10.2676,17/2025.06.23/14:00/1/0
☀️ 🌤️ 🌧️ For å se det lokale været: https://www.yr.no/nb/v%C3%A6rvarsel/daglig-tabell/1-2283275/Norge/Vestfold/Sandefjord/Tra%C3%A5sen
Please show consideration to the other users of the area, leave no traces, remove tickmarks, and don't play music at the crag. Enjoy!